بیاموزیم

خداحافظی با سر درد های میگرنی و موضعی !!

امروز مطلب ویژه ای براتون آماده کردیم که مطمئنا ،خودمون و خیلی از عزیزانمون ممکنه درگیرش باشیم

ممکنه که از سر درد های طولانی مدت و بدون درمان خسته شده باشید

یا اینکه از مصرف بیش از حد دارو ها و مسکن ها نگران باشید یا نتیجه مطلوبی نگیرید

تیم قدرتمند ما در حوزه ماساژ درمانی با بررسی علمی و تجربی این موضوع به نتایجی رسیدن که میتونه برای هر کدوم از ما جالب باشه و کمکمون کنه.

به اختلالاتی که در رگ های خونی و عصبی به صورت سر درد بروز میکنه میگرن میگیم.این سر درد ها به صورت ضربان دار و موضعی هستن و ممکنه تا 72 ساعت ادامه داشته باشن .

سردرد تنشی شایع ترین نوع سردرده . این درد یا ناراحتی در سر، پوست سر یا گردن حس میشه و اغلب با سفتی عضلات در این نواحی همراهه.

ممکنه همزمان با پیدا شدن سر و کله این درد علائمی مثل حالت تهوع ،استفراغ و افزایش حساسیت به نور و صدا داشته باشیم. و به طور کلی با بالا رفتن فعالیت بدن افزایش پیدا میکنه .

میگرن ممکنه به صورت ژنتیکی یا محیطی بروز کنه که طبق آمار های داده شده، دو سوم افراد به صورت ژنتیکی در گیر میگرن میشن.

نوسانات سطح هورمون ها در خون هم میتونن باعث بروز این سر درد ها بشن. و این امر دو -سوم در خانمها بیشتر از اقایان دیده میشه.

با ایجاد تغیر توی سبک زندگی میتونیم تعداد حملات میگرنی و شدتش رو کاهش بدیم .این تغییرات شامل ورزش،ماساژ منظم،کاهش وزن ،رژیم غذایی سالم و اجتناب از محرک هایی مثل بوها و غذاهایی که باعث سردرد در ما میشن.

همونطور که میدونیم ماساژ عمومی اعضای بدن اگر به صورت علمی و با کیفیت بالا انجام بشه میتونه به رفع تنش ها و گرفتگی های عضلانی و عصبی و سایر دستگاه های کنترل کننده بدن کمک زیادی بکنه و ارامش رو به روح و جسممون هدیه بده .

اما سر درد های میگیرنی و موضعی نواحی مختلف سر معمولا به علت وجود اسپاسم یا کوتاهی عضلات اطراف و دور گردن به سراغمون میان . این عضلات به دلیل پر کار و یا تحت کشش بودن (حتی در زمان خواب) دچار گرفتگی های متعدد میشن و ممکنه به طور کلی تغییر حالت پیداکنند . و بروز این سر درد ها یکی از عارضه های پنهان این کوتاهی ها و تغییر حالت های عضلات ماست.

کار تیم ما چیه ؟

دوستان ما با انجام ماساژ درمانی به روی عضلات گردن و رفع تنش ها ،ضعف ها وکوتاهی های احتمالی و پنهان مربوط به این نواحی میتونن به شما و یا هر کدوم از عزیزانی که با این سر درد ها دست و پنجه نرم میکنن کمک کنن .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.